+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Terazi Erkeği Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Terazi Erkeği Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Terazi Erkeği ile Koç Kadını arasındaki uyum: Birçok ortak yönünüz var ama bunlar, uzun süreli ve sıkı bir beraberliğe girmenin ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Terazi Erkeği Uyumluluk Analizi

  Terazi Erkeği ile Koç Kadını arasındaki uyum:
  Birçok ortak yönünüz var ama bunlar, uzun süreli ve sıkı bir beraberliğe girmenin zorluğunu yenmeye yetecek kadar fazla değil. Ama yine de denemeye kalkışırsanız, savaşçı doğası karşısında hazırlıklı olmalısınız. Hücumu seven Koç kadını, sizin gibi barışçı bir insanın sinirlerine dokunabilir.
  Kendini bilen, dinamik, kendinden emin ve zekidir. Onun bu özellikleri sizi şaşırtacaktır. Duyarlı değildir ve bu sizin gibi diplomatik değerlere sahip bir erkeği rahatsız edebilir. Siz, Koç kadınını cazibenizle etkiliyorsunuz.


  Koç kadını, doğru erkeği bulduğundan emin olursa, sizin için herşeyi yapacaktır. Eşinizi olduğu gibi kabul etmeniz çok iyi, çünkü birisinin onu şekillendirmeye çalışmasına dayanamaz.


  Çocukların onun hayatında önemli bir rolü yoktur. Ama sorumluluk sahibi bir insan olduğu için, çocuklarıyla yakından ilgilenecektir.  Terazi Erkeği ile Boğa Kadını arasındaki uyum:

  Eğer Boğa kadınını şimşek gibi, canlı bir yaşam arkadaşı olarak düşünüyorsanız, büyük bir olasılıkla şaşıracaksınız. Boğa kadınları genelde çekingen, bilimsel ve gerçekçidirler. Ama ilk görüşte karar vermeyin. O tutku derecesinde inatçı ve dikkafalı olabilir. Sizin gibi o da Venüs tarafından yönetilir ve dramları seven duygulu bir aşıktır.


  Sadece cazibeniz Boğa kadınının kazanmanıza yetneyecektir. Sevgili seçiminde titizdir. Ayrıca çok sahiplenicidir ve Terazi yaradılışınızın etkisiyle, başka kadınlara baktığınızı görürse, bunu kabullenmeyecektir.


  Onu hızlı olmaya teşvik etmeye çalışmayın. Bunun için anlayışlı olmadığınız zamanlarda bile yöntemli bir iş ritmine ihtiyacı vardır.


  İkiniz de sanataa meraklı olduğunuz için ortak ilgi alanları bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Boğa kadınının özenli çalışma biçimi, evin kasasıyla ilgilenmesine de yardımcı olacaktır. Paraya size göre daha çok değer verir ve korur.  Terazi Erkeği ile İkizler Kadını arasındaki uyum:

  İkizler kadını birçok açıdan size çok benzer. Ortak espri anlayışınız, zeka dolu konuşmalardan aldığınız zevk, birbirine yakın politik görüşleriniz, aynı derecede güçlü özgürlük ve tanınma ihtiyacınız vardır.


  İkizler kadını, ilk anda anlaşacağınız, daldan dala konan bir tiptir. Cinsel cazibesini nasıl kullanacağını bilir ve fantazilerini ön plana çıkarır. Sizin gibi ikizler kadınının da kendini iyi hissetmesi için olabildiği kadar çok insanla ilişkiye girme ve konuşma ihtiyacı vardır. Ona göre sohbet etmekle flört etmek arasında çok büyük farklılıklar yoktur. Ama siz de buna karşı değilsiniz.


  İlişkinizin tek sorunu, ikinizin de tuh hali olacaktır. Kendi doğanızı kontrol etmeye çalışın ve ihtiyacı olduğunda ona anlayışlı davranın. Eğer böyle olursa iniş ve çıkşlarınız birbirini tamamlayıp dengeleyecektir.


  Terazi Erkeği ile Yengeç Kadını arasındaki uyum:

  Yengeç kadınının tutarsızlığı sizi rahatsız edebilir. Yengeç insanları ruh hallerine bağlı olarak değişirler. Kabuğunu kırıp içini görmek çok az kişiye nasip olur.


  Onu kazanmak için zamana ihtiyacınız olacak. Saygıya ihtiyacı vardır ve eleştiriyi kaldıramaz. Bunun için ironik ve esprili dilinizi tutun. Masrafları hakkında yaptığınız şakalar konusunda sizi asla affetmeyecektir.


  Güvenlik ve rahatlığa karşı sürekli bir ihtiyaç duyar. Suç işlemek onun için iğrenilecek bir şeydir ve sizin parayla olan ilginizi biraz düşüncesiz bulur.


  Yengeç kadınını kendinize bağlamayı başardıysanız, bundan asla pişmanlık duymayacaksınız. Mesleki sorunlarınız karşısında gerçek bir dert ortağı olması, onun için bir fedakarlık anl***** gelmez. Sizinle beraberken duyduğu gerçek mutluluk herşeyi telafi eder.


  Kendisi nasıl erkeği için varoluyorsa, ondan da kendisi gibi kayıtsız şartsız bir sadakat bekler. En iyisi zararsız flörtlerden vazgeçin.


  Terazi Erkeği ile Aslan Kadını arasındaki uyum:

  Bir kadına hükmetme ihtiyacınız olmaması iyi birşey. Böyle bir şeyi Aslan kadınıyla birlikteyken asla başaramazsınız. Hatta gelecekte bunun tersi bile gerçekleşebilir. Kendinizi ona tapan birçok insandan ayırdedebilmek için savaşmak zorunda kalacaksınız.


  Bir Aslan kadını tarafından fethedildiyseniz, bu sizin güveninizi arttıracaktır. Ama ona kocasının yanında yer alan kadın rolü yetmez. O, bağımsızlığınızı tehdit edecek ilşkiler kuracak ve onları bitirecek, size yeni uğraş alanları yaratacaktır.


  Kendini gösterme ihitiyacı, size pahalıya patlayacak. Mücevherleri göze çarpan kıyafetleri, pahalı hediyeleri ve ilginç teklifleri sever.


  Terazi Erkeği ile Başak Kadını arasındaki uyum:

  Başak kadınıyla evli olmanın kolay olmadığını istatistikler bile kanıtlayabilir. Bu onun mükemeliyetçi olmasına ve mükemmel özellikleri dış görünüşte aramasına bağlıdır.


  Yine de onun dikkatini çekmeyi başarıp kendinizi ona aradığı kişi olarak tanıttıysanız, zayıflıklarınızı ve hatalarınızı görmezlikten gelen ideal bir eş olacaktır. Siz de pek farklı sayılmazsınız. Disiplini ve özeniyle üzerinizde olumlu etkiler bırakacaktır. Uzun süredir geliştirdiğiniz fikirlerinizi gerçekleştirmek için itici bir güce ihtiyacınız var. Flörtler konusunda da kendinizi kontrol altına almalısınız.


  Değer verdiğiniz huzurunuzu bozmamak için, yalan söyleme alışkanlığınızdan da vazgeçmelisiniz. İkiyüzlülüğü kaldıramaz. Acı verse bile gerçeği söyleyin.


  Başak kadını tutkulu değildir. Ona sxexs hakkındaki sabit fikirlerini değiştirmesinde yardımcı olabilirsiniz.  Terazi Erkeği ile Terazi Kadını arasındaki uyum:

  Aynı burçtan olan insanlar arasındaki ilişkilerin başarısız olacağı yargısı Terazilerde geçerli değildir. Tam tersine birbirine çok uyarlar. En baştan itibaren öyle iyi anlaşırlar ki daha önce biryerlerde karşılaştıkları hissini içlerinden atamazlar.


  Reddedilmez gülümsemesi sizi hemen çekecektir. İkinizin de hayata bakış açısı olumludur ve ikiniz de neşeye ekmek kadar ihtiyaç duyarsınız. Bütün dost ve tanıdıklarına rağmen siz, onun hayatında ilk yeri alırsınız. Ama onun için sizin de böyle hissettiğinizi bilmek çok önemlidir. Yani aranızda sır kalmamalıdır. O, bütün istek ve endişeklerinizi açabileceğiniz bir kadındır.


  Terazi kadını kalbinden ne geçerse onu söyler. Bir şey ya da birisi onun değerlerine uymuyorsa, bunu saklamaz.


  İkiniz de severek dışarı çıkıyorsunuz ve toplumun yarattığı zihinsel yorgunluğa ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama akşamları aynı dercede zevk alarak, rahat evinizde de geçirirsiniz.  Terazi Erkeği ile Akrep Kadını arasındaki uyum:

  Bu ilişkide çok dikkat etmelisiniz. Onun kişiliğine göre sizinki fazla acımasızdır. Onunlayken biraz sonra ne olacağını asla bilemezsiniz. Üzgünse, onunla bir kelime bile konuşamazsınız. Ama ruh hali iyiyse, farklı ve içten bir eş olur. Kızdığında ise ağırbaşlılığından hiçbir iz kalmaz.


  Zayıf noktalara dikkat eder. Ona yaklaşabilmek için bazı şeyleri saklamak gerekir. Gururu incinirse, kinci ve tehlikeli bir düşman olur. Güzel bir kadınla iyi niyetli bir konuşma bile, onun kıskanmasına yeter.


  Ona her konuda güvenebilirsiniz, ama onun sevgilisine bile açmayacağı şeyler olacaktır. Sizden farklı olarak özel yaşamını herkesten saklı tutar.


  Hiçbir burç Akrep kadar duygulu değildir. Erotik ve kibirlidir. Siz ona uygun eşsiniz.


  Terazi Erkeği ile Yay Kadını arasındaki uyum:

  Onunla kesinlikle sıkılmayacaksınız. Eğer bir Yay kadınını kendinize bağlayabildiyseniz, onun özgürlüğüne saygı duymalısınız. Ama zaten siz de özgürlüğünüze değer veriyorsunuz. Bu, başkalarını incitmek istediği anl***** gelmez. Ama hassas noktalara dokunmayı da hep başarır.


  Sakın ona emir vermeye kalkışmayın. Kocasının öğüt ve uyarılarını asla dinlemeyecektir. Aslında Terazi erkeği için bu anlaşıması zor birşeydir. Ama haksız olduğu zaman bunu hemen kabul edecektir.


  Eğer rahat ve hoş bir evi seviyorsanız, evin dekorasyonunu sizin ele almanız gerekiyor. Sonuca değer verecektir, ama o, bir seyahat çantasıyla da yaşayabilir.


  Terazi Erkeği ile Oğlak Kadını arasındaki uyum:

  Oğlak kadınının, ayağı yere sağlam basar. Duygu dünyasında dingin olmaya çalışır. Ama siz onun zevkinden, zekasından ve yüksek hedeflere angaje olmasından öyle tkileneceksiniz ki bu konuda inatçı olacaksınız. Eğer ilişki konusunda ciddiyseniz, buna değer. Kısa bir macera için doğru değildir. Ama doğru eşi bulduğunda onun için herşeyi yapar. Oğlak kadını, başarılı, güçlü ve hayran olabileceği bir erkeğe ihtiyaç duyar. Bunun için göstereceği gayret, son derece dürüst olacaktır. Özgürlüğü seven bir erkek olan siz Teraziye tüm ilgisini verecektir. Yalnız başınıza dışarı çıktığınızda tam bir açıklama bekler. Kaçamaklara tolerans göstermeyeceği açıktır.


  Terazi Erkeği ile Kova Kadını arasındaki uyum:

  Kova kadınının entellektüel ve sosyal bir meydan okumaya ihtiyacı vardır. Terazi erkeği onun hareketli yaş***** ayak uydurabilecek yapıdadır. Cesaretle inançlarına sadık kalmasını, anlayışla karşılarsınız. Yine de farklı düşüncede olsanız bile bu, ilişkinizde kopmaya yol açmayacaktır. Ayrıca ona bunun karşılığında çok fazla özgürlük vermek zorundasınız.


  Kova kadını maneviyata önem veren bir insandır. Evlilikten uzun süre kaçınacaktır, çünkü güvendiği kişi konusunda kesinlikle emin olmak ister. Bu ona, arkadaşlık ve aşk arasında ne kadar keskin bir ayırım çizgisi çektiğine bağlı olarak zor gelecektir. Cinsel çekim onun için sadece derin bir arkadaşlığın uzantısı olabilir.


  Terazi Erkeği ile Balık Kadını arasındaki uyum:

  Sizin koruma içgüdülerinizi uyandıracak bir kadındır,; yumuşak, duygusal , hayalci, büyüleyici. Kendini size bırakıp liderliği devrettiğinde, kendinize güveniniz tartışmasız bir şekilde artacaktır, çünkü siz doğuştan lider ruhlu biri değilsiniz. O kadar hassastır ki yanlış bir kelimeyle onu dikkat etmelisiniz.


  Huysuz bir insan olduğunuz için, onun düşüncelerindeki gelgitler ve duygusal iniş çıkışlar karşısında anlayışlı olmalısınız. Balık kadınına, erkeğini şımartmak büyük zevk verir. Sanatsal yeteneklere yatkınlığınız nedeniyle, evini sizin zevkinize göre döşemeyi iyi bilir. sxexs güdüleri kaçamaklar yapmasına neden olur. Onun biraz çocuk saflığı taşıyan yardımseverliği, yanlış arkadaşlar tarafından sık sık istismar edilecektir.


  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 03:31 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Balık Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:28
 2. Yay Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:16
 3. Boğa Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 23:07
 4. Koç Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 17:18
 5. Terazi Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:03

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •