+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Kova Erkeği Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Kova Erkeği Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Kova Erkeği ile Koç Kadını arasındaki uyum: Koç kadını çok açık ve dürüsttür, kimseyi kırmak istememesine rağmen, fikrini çok açık ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Kova Erkeği Uyumluluk Analizi

  Kova Erkeği ile Koç Kadını arasındaki uyum:
  Koç kadını çok açık ve dürüsttür, kimseyi kırmak istememesine rağmen, fikrini çok açık söyler. Kova erkeği bu kadının açıksözlülüğünü takdir eder. Düzenbaz bir eşle asla birlikte olamaz.
  Koç kadını anlık duygularla hareket eder, oyun oynamaz, olduğundan farklı görünmeye çalışmaz. Ne yaparsa yapsın tam olarak yapar. Sizden daha saldırgandır, ama yine deçok ortak yönünüz bulunur.
  Hoşgörülü ve anlayışlı bir aşıktır. Kovanın ilişkide ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vermeye çalışır. Ama bu, kıskançlık krizlerinin olmayacağı anl***** gelmez.

  Koç kadını tutkulu ve özverili bir aşıktır, güçlü bir cinsel doyum isteği duyar. Kova erkeğinin onu fethetmek için dünyayı yerinden oynatması Koç kadınının hoşuna gider. Buna karşılık güvenilir bir eştir. Ona ev kadını rolünden çok sevgili rolü uygundur.


  Kova Erkeği ile Boğa Kadını arasındaki uyum:

  Boğa kadını ve Kova erkeği ayrı dünyalarda yaşarlar. Zıt kutuplar birbirini çeker sözü, sizin için de geçerlidir. Siz birçok alanda öyle farklısınız ki aşkın gücünün, zıt kutupları birleştirecek kadar büyük olup olmadığını sormak ihtiyacı doğar. Boğa kadını olaylara mantıklı bakar. Güvenli, düzenli, rahat ve barış dolu bir hayat ister. İki ayağıyla birden yere basar ve sizin daha iyi bir dünya hayallerinize anlayış göstermez. Deneyim alnının dışında bir konuyla ilgisini çekemeyebilirsiniz. Ama hiçbirşeyden geri kalmayı da istemez. Onu daha yakından tanıdığınızda, Boğa kadınının başarısızlıkları kabul edemediğini göreceksiniz, bu yüzden ilişkinizin mutlu ve uzun ömürlü olması için elinden geleni yapacaktır.


  Kova Erkeği ile İkizler Kadını arasındaki uyum:

  İkizler kadınıyla Kova erkeğinin zayıf noktaları aynıdır, bu nedenle birbirlerine çok uyarlar.
  İlişkinizin en büyük özelliği, ikinizin de ne yapacağının belli olmamasıdır. İkizler kadını sürprizleri sever, iyi ve kötü yanlarını düşünmeden acele kararlar verir. Kova olarak bu size yabancı olmamalı.


  İkizler kadını sizin gibi değişimi sever. Devamlı hareket halindedir, kendisiyle ilgili olmasa bile, tekdüze görünen şeyler onu öfkelendirir. İkizler kadını flört etmeey düşman değildir, ateşle oynamak hoşuna gider. Kova olarak kıskanç değilsiniz, bu kadını bağlayamayacağınızı biliyorsunuz. O, sxexs konusunda hayalgücünü gösterir ve bunu tek bir erkeğe kanıtlamakla yetinmez. Bu konuda pek dürüst değildir.
  İlginç ve değişin dolu bir hayatın zevkini çıkarabileceğiniz bir kadınla birliktesiniz. İkizler kadınıyla olan evliliğinizde can sıkıntısının yeri yoktur.


  Kova Erkeği ile Yengeç Kadını arasındaki uyum:

  Yengeç kadını, sıack, evcimen, şefkatli bir tiptir. Sedece herkesin odak noktası olduğunda kendini iyi hisseder. Her zaman onay görmeye ihtiyacı vardır, gerçekten sevilmek, ihtiyaç duyulmak ve değer verilmek ister. Bunların hepsi Kova erkeğine biraz fazla gelebilir. Yengeç kadını bu yönünü saklamak için sık sık güçlü, aktif ve cesur görünmeye çalışır. eğer birliktelik uzun süreli olacaksa, Kova, hayatını değiştirmelidir, çünkü onun sayısız ev dışı ilgi alanları evliliği bitirebilir.
  Yengeç kadını annelik rolü için yaratılmıştır. Çocukların iyiliği için herşeyini feda edebilir. Neyse ki kıskanç değilsiniz, yoksa kendinizi ihmal edilmiş hissedebilirdiniz.  Kova Erkeği ile Aslan Kadını arasındaki uyum:

  Aslan kadınını fethetmeyi kafanıza koyduysanız, savaşa hazır olmalısınız, çünkü tek istekli siz olmayacaksınız. Aslan kadını sevgi dolu, dürüst bir eştir ama iktidar hırsına alışabilmeniz uzun zaman alacaktır. Aslan kadını aşkta avlanmaktan çok avlamayı tercih eder ve eş seçme sınavını öyle zorlaştırır ki çok az kişi bunu başarabilir. İlerleyen ilişkisinde eşini forma sokmaya, zayıf noktalarını dengelemeye, abartılı yönleriyel gerçeklik arasındaki uçurumu kapatmaya çalışacaktır.
  Aslan kadını hayatını paylaşmak için sizi seçtiyse, kendinizi talihli hissedebilirsiniz, çünkü bir tanrıça, bir ölümlüye kendisini lütfetmektedir.  Kova Erkeği ile Başak Kadını arasındaki uyum:

  Başak kadınının hayallerindeki erkek şu özellikleri taşımalıdır: güvenilirlik, dayanıklılık, sakin bir yapı ve bakmlı bir dış görünüş. Pek size benzemiyor öyle değil mi? Geröekten de ilişkiniz de hep ayrı yerlere sürükleniyorsunuz. Başak kadını çok tutkulu bir aşık değildir, onu çok zor fethedeceksiniz. Niyetinizin dürüst olduğunu kanıtlamalısınız, çünkü o gireceği ilişkinin uzun süreli olmasına çok önem verir. Duygularından emin olamadan asla bir erkekle yatağa girmez. İkiyüzlülük ve samimiyetsizlik bir ilişkiyi bitirmek için ona yeter. Kişiliğine yapılan eleştirilerden hoşlanmaz, bu nedenle her hatası için bir özür bulur. Birçok Başak insanı evliliğe çok geç karar verir. Yıllar geçtikçe daha seçici olurlar.


  Kova Erkeği ile Terazi Kadını arasındaki uyum:

  İlişkiniz, tuz ve biberin unutulduğu bir yemeğe bnzer. Bu sizi rahatsız etmez, sizce önemli olan herşeyin yumuşak ve uyumlu olasıdır. Terazi kadını esprili ve eğlenceli bir konuşmacıdır. Zeka açısından size uyum sağlayabilir. Bu kadının yanındayken, size emir vermesinden, sizi kendi malı olarak görmesinden veya dikkate almadan kararlar vermesinden korkmanıza gerek yok.,
  Çok az kadın Terazi gibi meslek, evlilik ve aile yaşamını başarıyla bir arada götürebilir.
  Terazi kadını romantiktir vegerçek aşkı özler. Flört etmeyi sever, tercih edeceği kişi olamk için yarışan tek erkek değilsiniz. Bundan dolayı kıskançlık duymamalısınız, çünkü doğru erkek sizseniz, ilişkinizi kaçamaklar yaparak tehlikeye atmayacaktır.


  Kova Erkeği ile Akrep Kadını arasındaki uyum:

  Akrep kadınıyla hiçbir erkek kolay kolay başa çıkamaz. Bu kadını bilinçli olarak seçtiyseniz, söylenecek tek birşey var: İyi şanslar! Coşkunlukları ve kavgalarıyla kendi dengini arar. Kov aolarak iki kişilik bu dramada başrol oynayacak bir tip değilsiniz. Hemen hemen bütün erkekler gibi, Akrep kadınının cinselliği sizin de soluğunuzu kesecek, ama sadece sxexs, ikinizi ideal bir çift yapmaya yetmez. Evliliği düşünmeden önce onunla uzun süre birlikte olmanız tavsiye edilir. Akrep kadını severse tam sever. Akrep kadını Kova erkeğinden daha evcimendir. Bu yüzden istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman gitmenizden hoşlanmayacaktır. O, harika bir annedir. Çocukları için en iyisini yapmak, ona hemen hemen yeterlidir.


  Kova Erkeği ile Yay Kadını arasındaki uyum:

  Eğer bir Yay kadını sizi sevgili olarak seçmişse, kendinizi tebrik edebilirsiniz. Size uygun ideal eş olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Ama bu kadına emir verebileceğinizi sanıyorsanı, çok ileri gittiniz demektir. Kullanıldığını farkettiği anda hemen kaçacaktır.yay kadınını, yalan aşk yeminleriyle hayal kırıklığına uğratmayın. Ona sevdiğinizi söyleyecekseniz, buna gerçekten inanmalısınız.
  yay kadınının iktidar hırsı yoktur, bunu taktir etmeyi bilin.


  Kova Erkeği ile Oğlak Kadını arasındaki uyum:

  Oğlak kadınıyla ilişki, Kova erkeği için sert bir meydan okumaya dönüşebilir. Sadece ailevi sorunlarda kaynananızdan öğüt istemesine değil, aynı zamanda bu kariyer düşkünü kadınınmesleğinizde yükselmeniz için sizi devamlı teşvik etmesine de alışmak zorunda kalacaksınız.
  Hayata bakılınız ve aamçlarınız aydır. İkiniz de insanlarla birlikte olayı seversiniz ve hayatı herkes için daha zevkli bir hale getirmek istersiniz. Kova kadını gibi siz de değişmi sevyiorsunuz.
  Aşk ikiniz için de duygulardan çok mantıkla ilgilidir. Kova kadını, sadece entellektüel açıdan da kendisine verecek bir şeyleri olan erkeklere yaklaşır.
  Bu kadın dürüsttür ve açıktır. Enerjiktir ve değişik fikirlerle doludur. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden farklıdır. Tipik bir Kova olarak bulabileceğiniz en hoşgörülü ve açık fikirli kadındır.


  Kova Erkeği ile Kova Kadını arasındaki uyum:

  Aynı burçtan iki insan arasındaki ilişkinin sorunsuz olacağı, değişmez bir kural değildir. Yine de bu kadın, hayallerinizin kadını olabilir. Hayata bakışınız ve amaçlarınız aynıdır. İkiniz de insanlarla birlikte olmayı seversiniz ve hayatı herkes için daha zevkli hale getirmek istersiniz. Kova kadını gibi, siz de değişimi seviyorsunuz ve "değişik bir şeyler" olduğunda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ortak düşünce ve hayalleriniz için birbirinizi ikna edemezsiniz. Aşk, ikiniz için de duygulardan çok, mantıkla ilgilidir. Kova kadını, sadece entellektüel açıdan da kendisine verecek birşeyleri olan erkeklere yaklaşır.
  Bu kadın, dürüst ve açıktır, yalan söylemeyi beceremez. Ama düşüncelerinibelirtme ve onlara sahip çıkma cesareti vardır. Enerjiktir ve değişik fikirlerle doludur. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden farklıdır. Tipik bir Kova olarak bulabileceğiniz en hoşgörülü ve açık fikirli kadındır.  Kova Erkeği ile Balık Kadını arasındaki uyum:

  Kova, problemlerini mantıkla çözmek ister, Balıksa hisleriyle. Bu durum, uzun vadede, ilişkide çok fazla problemler doğurur. Duygulu, ateşli Balık kadını sizin tam terisinize, insanların arasında olmayı sevmez, rahat ve güvene ihtiyaç duyar. O, sizin veremeyeceğiniz kadar şefkate ihtiyaç duyan bir kadındır. Diğer taraftan o, Kova erkeğine, fikirleriyle dünyayı fethedip bütün insanlığı kazanabileceği hissini verir.
  Cinsel alanda Balık kadınının sorunu yoktur, kendini verebilmeye gerçekten yeteneklidir. Kendini eşinin istekleri ve hayalleriyle özdeşleştirir. erkeği için neyin iyi olduğunu içgüdüsel olarak hisseder.


  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 03:41 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Yay Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:16
 2. İkizler Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 23:35
 3. Boğa Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 23:07
 4. Koç Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 17:18
 5. Kova Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:18

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •