+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Kova Kadını Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Kova Kadını Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Kova Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum: Farklı kişiliklerine rağmen Kova kadını ve Koç erkeği bibirlerini çekerler. Bunun nedni ikisinin ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Kova Kadını Uyumluluk Analizi

  Kova Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:
  Farklı kişiliklerine rağmen Kova kadını ve Koç erkeği bibirlerini çekerler. Bunun nedni ikisinin de güçlü kişilikleri olmasıdır.En şaşırtıcı özelliği, kendine güveni ve doğruluğudur, amaçlarını hiçbir sapmaya yer vermeyecek şekilde belirler. "hayır" keimesi onun sözlüğünde yoktur.Kadınlara yaptığı her teklifin seksi de içerdiği söylense bile, Koç erkeği bir kadın avcısı değildir. Onu yakından tanıyınca aslında duyarlı ve duygulu biri olduğunu göreceksiniz.

  Koç dürüst bir baba ve ailesinin bilincinde olan bir aile babasıdır. Ama eveleneceği kadın hakkındaki fikirlerini pek beğenmeyeceksiniz. O, hayatınızın odak noktası olmak ister. Onun hayatını kolaylaştırsa bile bir meslek sahibi olmanızı istemez. Koç erkeği dünya görüşüne uygun olmayan bir kadınla yaşayamaz.


  Kova Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

  Kova ve Boğanın ortak özellikleri azdır. eğer evlenmeyi düşünüyorsanız kendinizden çok şey vermeniz gerekecektir. Kova kadını olarak Boğanın yanında kendinizi altın kafesteki kuş gibi hissedeceksiniz. Fikirleri çok eski, zevki çok gelenekseldir.


  Siz bir gizem bulutuyla çevrili olduğunuzdan eşinizin de öyle olmasını istersiniz. Ama Boğa, duygularını önünüze kitap gibi açacaktır. Siz onu fazla atılgan bulurken, o sizi çıldırtıcı bir bulmaca gibi görecektir.


  Bu erkek sizi güvenlik içinde yaşatacak, herşeyi ayağınıza getirecektir. Aslında sizi eşyası gibi görür. Özgürlüğe duyduğunuz ihtiyaç yüzünden aşk isteğiniz sönebilir.


  Boğa erkeğinin sizin gibi çok yönlü ilgi alanları ve eğilimleri yoktur, çünkü onun tek istediği akşam eve geldiğinde sizin kollarınızda olmaktır.


  Kova Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum:

  Hazırcevap ve esprili İkizler erkeği sizi koltuğunuzdan edebilir. Gurubunuz (Hava) dışında da birçok ortak yönünüz ve bazı zayıf noktalarınız var. sizin gibi hoşgörülü olan ikizler, size kendi kararlarınızı verme ve hareket özgürlüğü tanır.


  İkizler evcimen bir erkektir ve iyi bir ahçıdır. Bağımsız yapınızı taktir eder. İkiniz de bağımsız insanlar olduğunuz için, çok fazla özel zevklere sahip olmanız, anlaşamamanıza sebep olabilir. Bunun için birbirinize olabildiğince çok zaman ayırınız.


  Çocuk sahibi olmak için biraz beklemelisiniz. Yeterince olgunlaşmadan mutluluk ve acıları paylaşmaya karar vermeyin. Önce hayatın tadını çıkartın.  Kova Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

  Bu erkekte neyle karşılaşacağınızı asla bilemeyeceksiniz. Sinirlidir, idealisttir, melankolik ve hayalcidir. Onu yakından tanısanız bile değişken ruh hali sizi öfkelendirecektir. Sonuçta uzun bir ilişki şansı çok fazla değildir. Daha çok bir iş beraberliğinde birbirinizi ideal olarak tamamlarsınız.


  Kova kadını olarak siz, hayatın iyi yönlerini görürken, Ay'ın etkisi altında olan Yengeç sürekli duygu gelgitleri yaşar. Depresif dönemleir size hayatı zorlaştırır.


  Yengeç erkeği para konularını iyi bilir. Para kazanmak için her fırsatı değerlendirir. Ama sadece geleneksel metodlarla ilgilenir, asla riske girmez.


  Yengeç erkeği karmaşık bir insandır. Onunla hayat ne daha kolay ne de daha sıkıcı olacaktır. Bir kere kalbini kazanırsanız, ne olursa olsun sizi asla unutmayacaktır.


  Kova Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

  Hiç şüphe yokki Aslan erkeği size kur yaparsa, ona aşık olcaksınız, çünkü size tam bir kadın gibi davranır. Sizi koruyacak, maddi problemlerinizi çözecek ve sizi şımartacaktır. Tek sorun, bu ilişkinin uzun sürüp sürmeyeceğidir.


  Aslan erkeği, sadece hayatı paylaşmanızı değil, her konuda onun fikirlerine uymanızı da ister. Onu şımartırsanız o da sizi el üstünde taşıyacaktır.


  Onu evlilik konusunda kolayca kandırabilirsiniz ama bu savaş ilan etmek kadar delicedir. Kendinize zaman tanıyarak onun huylarına ve özelliklerine alışın.


  Tekdüze kavgalarınız, sonuçta anlaşmanızı sağladığı sürece mutlu bir çift olabilirsiniz.


  Kova Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:

  Belki inanmayacaksınız ama Başak erkeği size uygun bie eş olabilir. Hazırcevaptır, güvenilirdir, eşitlikçidir, bir kadına nasıl davranılacağını bilir ve centilmendir.


  İlişkiniz pek tutkulu olmayacak, ama yine de sxexs hayatınız haftada birden fazla olacaktır. Yıllar geçtikçe aşkınız da büyür. Başak erkeği, uzun bir ilişkinin cinsel isteklerden ibaret olmayacağını bilir. Başak erkeğiyle evlenirseniz, onunla çatışmaktan korkmanıza gerek yok.


  Bu adam, her zaman düzenlidir. Yuvasından gurur duyar. Başak erkeği, ona devamlı yenilikler sunacak sizin gibi bir kadına ihtiyaç duyar. Bir ya da iki çocuk sahibi olmak ona yetecektir.


  Kova Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum:

  Terazi-Kova birlikteliği herzaman uyumlu olmuştur. Terazi erkeğinin istediğiniz zaman yanında kalabileceğiniz bir tip olduğunu hemen anlayacaksınız. Çekingen erkekler, genelde sizin ilgi alanınızda değildir. Ama bu erkekte, kementi atıp yakalamak durumunda olan siz olcaksınız.


  Bu erkek her zaman sürprizlerden hoşlanır. İlişkiniz asla sıkıntı veya tekdüzeliğin yol açtığı aşınmalara uğramayacaktır.


  Bu erkeğin zekasının sizi etkilemesi uzun sürebilir. Ama yeteneği ve duyguları sizi hayretler içinde bırakır.


  Akıllı bir Kova kadını olarak Terazi erkeğini özgür bıraktığınız ve onu bağlamaya çalışmadığınız için, daima size geri dönecektir.


  Kova Kadını ile Akrep Erkeği arasındaki uyum:

  Bu adam, sizi hiçbir zaman aldatmayacaktır. Zıtlıklarla dolu bir insandır ve bu kişilik özellikleriyle ayakta durur. Savaşçı bir karakteri vardır. Onun yaşam ritmine uyup, yaşama bakış açısına saygı duyduğunuz sürece herşey iyidir.


  Akrebi kıskandırabilirsiniz. sxexs, onun için büyük başarılarına gerçekleşme şansı verebilen bir oyundur. Avdan zevk alır, ama sadece tek bir kadınla ilgilenir.


  Akrep erkeği için mesleği önemlidir. İşi için gereken motivasyonu, hatırı sayılır sayıdaki çocuklarından alır. Bu nedenle sorumluluk ve teslimiyet demek olan baba rolünü seve seve üstlenir.


  Kova Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum:

  Yay erkeği, kolay kolay av olmayan bir tiptir. Devamlı gezer, akıllı ve eğlenceli bir konuşmacı olarak tanındığı toplantı ve partileri sever. Bu yüzden Kova kadını ve Yay erkeği birbirlerini tamamlarlar, çünkü görüşleri ve ilgi alanları birbirlerine çok yakındır. Hayatta herşeyin en iyisini yapmayı isterler.


  Tek bir şeyle uzun bir süre ilgilenmesi çok zordur. Bu yönü, neden çok geç evlendiğinin de cevabı olabilir.


  Birçok Yay erkeği asla olgunlaşmazlar. Biraz yalancıdırlar, ama büyük bir sevimlilikle yaptıkları için, onları afftemek kolaydır.


  Evlilikte isteklerinizi karşılamak ve sizi mutlu etmek için alinden geleni yapacaktır.


  Yay erkeğiyle sadece kısa bir macetra yaşamış olsanız bile, bu olyı yaşam boyu unutamayacasınız.


  Kova Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

  Oğlak erkeğinin zevkleri size göre çok aşırıya kaçar, çünkü siz herşeyle belirli bir mesafeden ilgilenirsiniz. İlişkinizin geleceği pek umutlu görünmüyor.


  Bu erkeğin elinizi tutması veya ufak bir öpücük vermesiiçin uzun zaman beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu, çekingenliğinden çok, gururuyla ilgilidir. Onu reddetmenizi kaldıramaz.


  Oğlak erkeğinin yanında geleceğiniz güvence altındadır. Ama parayı kolay kazanmasa da kolay harcayabilir. Size iyi bir hayat yaşatmak onun için çok önemlidir.


  Kova Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum:

  Aynı burçta doğan iki insan her zaman sizin kadar iyi anlaşamaz. Kova erkeği karşınıza çıktığında, hayatınız boyunca beklediğiniz erkeği bulduğunuzu anlayacaksınız.


  Kendinizi iyi tanıdığınızı sanıyorsanız bile bu erkek sizi hep şaşırtacaktır. İkiniz de tekdüzelikten nefret edersiniz, hayat sizin için sürekli bir maeydan okumadır.


  Kova aşka aşıktır, seksten çok manevi ilişkiye değer verir, çünkü sadece bedensel çekim temeline oturan bir ilişki sürekli olamaz. Devamlı kaçamak yapan bir erkek değildir.  Kova Kadını ile Balık Erkeği arasındaki uyum:

  Bir Balık erkeği avlarsanız, bu romantik, kolay ,incinen ve hayalci adamla ilgilenmeniz için çok zaman ayırmanız gerkecek.O, sırtınızı yaslayabikleceğiniz bir erkek değildir, tam tersine onun ağlayabileceği bir omza ihtiyacı vardır.


  Kova kadını olarak bir erkeğe annelik etmek hoşunuza gitmez, ama Balık erkeği sizin koruyucu içgüdünüzü uyandıracaktır.


  Balık erkeği sevilmeye değer, arkadaş canlısı bir insandır. karşısındakilere sabır gösterir ve iyi bir dinleyicidir. Ona güvenerek verdiğiniz her sırrın saklanacağından emin olun.

  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Kova Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:25
 2. Yay Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:11
 3. Yengeç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:44
 4. Boğa Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 07:07
 5. Koç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 06:58

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •