+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Oğlak Kadını Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Oğlak Kadını Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Oğlak Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum: Enerji ve fantazi dolu, dinamik Koç erkeği başalngıçta sizi cezbedecek bir tiptir. Onu ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Oğlak Kadını Uyumluluk Analizi

  Oğlak Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:
  Enerji ve fantazi dolu, dinamik Koç erkeği başalngıçta sizi cezbedecek bir tiptir. Onu bir eş olarak seçtiyseniz, atılgan tarzına alışmak zorundasınız. Koçla çıkan biri onun karaya ineceği yeri ve zamanı asla bilemez. Kesin olan bir şey varsa, bunun gerçekten heyecanlı olacağıdır.Koç erkeğiniz kendi yoluna gitmeyi sever ve kendini bağlanmış hissetmekten pek hoşlanmaz. Onu, asla bir kılıbık haline gatiremezsiniz. Koç erkeği saldırgan ve huzursuz bir şekilde, istediği şey için savaşmaya hazırdır, tabiiki sizin için de. Çok kıskançtır ve sizi, beklemeyeceğiniz kadar tepeden tırnağa sahiplenir. Kendisi yataktan yatağa koşan biri olmayı sever. Buna karşın sizden mutlaka sadakat bekler.


  Para ikiniz arasında uyumsuzluk yaratabilir. Çok para kazanabilir, ama bunu doğru kullanabilmeyi bilemez. Eğer bu adamı bir koca haline getirmek istiyorsanız, finans konusundaki sorumluluğu üzerinize almalısınız.  Oğlak Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

  Boğa erkeği sorumluluk sahibi, evcimen, iyiliksever, hırslı ve çalışkandır. Ailesine iyi bakar. Tek kelimeyle bütün kayınvalidelerin rüyasıdır.


  Size güvenebileceğini bilir. Sizin açınızdan bir parça romantizmin zararı olmaz, çünkü sonuçta eşiniz.


  Size ve ailenize göstereceği özen sayesinde hiçbir şeyin yokluğunu hissetmeyeceksiniz, para konusunda tartışmalar size yabancıdır, çünkü kadın olmanızı taktir ettiğinden, gardırobunuzu hesabından donatmanıza ses çıkarmayacaktır.


  Evlendikten sonra çalışmak istemeniz, onu mutlu etmeyecektir. Onu kısa zamanda baba yapmanızı tercih eder.


  Oğlak Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum:

  Bu burçta doğan bir erkek, sizi çekecek niteliklere sahip değildir. Onun huzursuz ve sinirli tarzı sizi çileden çıkarabilir. Daima yapmak istediği, özlem duyduğu şey, farklılıktır. Tezatlar içinde mutlu yaşar.


  Elbette ortak tercihleriniz de vardır, ancak İkizler erkeğiyle bir yuva kurma niyetiniz, kızgınlığa yol açabilir. Sadece, bir kadınla devamlı bir ilişki düşüncesi bile ona dehşet verir.


  Ona zevk veren hiçbir şeyden yeterli doyum elde edemez. Bu nedenle onu alkol ve uyuşturucudan uzak tutun, bu çok tehlikeli olabilir.


  Arkadaş olarak kalırsanız birbirinizden sıkılmazsınız. İlişkinin devamında bu erkeğe bağlanmak isteyip istemediğinizi iki kere düşünüp taşının. Onunla ortak bir gelecek çok emin değildir, ancak beraberlik tartışılmaz bir zevktir.


  Oğlak Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

  Yengeç erkeğini yakından tanıdıkça, onun ne kadar karmaşık biri olduğunu farkedeceksiniz. Devamlı değişen ruh hali onunla beraber olan herkese hayatı zorlaştırır.


  Daima onu sevdiğinizi ispat etmenizi ister. Sevgiyi fazla ciddiye alır. Yengeç doğasından dolayı çekingendir. Karşısındaki zayıf cinse karşı terbiyeli ve naziktir. Sizi hediye ve çiçeklerle şımartacaktır.


  Onun beklentilerine cevap vermek sizin için her zaman kolay olmayacaktır. Yine de bu ilişkinin inanmak istediğinizden daha fazla şansı olabilir. Evlendikten sonra çalışmanız onu rahatsız etmez.  Oğlak Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

  İkiniz de sonradan açılırsınız. Aslan hayatınızın erkeği olacaksa, onunla büyük olasılıkla 20 yaşından sonar tanışacaksınız. Size takdir edildiğiniz hissini verecek ve tüm engelleri aşmanıza yardım edecektir.


  Ondan hoşlanırsınız, çünkü ölçülü, kuvvetli ve ateşlidir. Romantik bir aşıktır, cesaretli, yüce bir kalbi vardır ve aşkta cinsel mutluluğu bulmanız onun için önemlidir.


  Aslan erkeği özeleştiri yeteneğine rağmen başkalarının eleştirilerni çok zor kaldırır. Kadında dişiliğin çekim gücüne kendini kaptırır.


  Aslan erkeğiyle uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız, onun hatırı iççin bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız.  Oğlak Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:

  Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için dğru kadın olarak görmesidir.


  Sabır, Başak erkeğiyle ilişkinizde neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak yaklaşması uzun sürebilir. Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir.


  Başak erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu isteğiniz herşeyi elde edeceğiniz anal***** gelmez.


  evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize ilişkin düşüncelerine göre karar verir.


  Oğlak Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum:

  Çok zor karşı koyabileceğiniz cazibeli ve esprili bir erkektir. Ama o da terazinin sallanması gibi bir öyle bir böyledir. Hayatındaki çoğu şey gibi aşk da o anki ruh haline bağlıdır.


  Tüm konularda değişimi sever. Terazi erkeğini tek bir şeye bağlayabilecek girişim mümkün değildir. Buna karşın sebatsız bir karakteri yoktur.


  Aşk oyunu ve flört sanatına ustaca hakimdir. Buna karşı siz kaçamaklarına göz yummayacak kadar kıskanç bir kadınsınız. Oğlak kadını olarak ev kadınlığındaki yeteneğiniz ve bakımlı evinizle gurur duyarsınız. Ne yazık ki Terzi erkeği gibi bu konularda kayıtsız bir eş seçtiniz.


  Bu adamı gerçekten isteyip istemediğinizi, belki biraz daha düşünmelisiniz, çünkü biribirinizi daha yakından tanıdıkça ancak büyük bir çabayla biraraya gelebileceğinizi daha net anlayacaksınız.  Oğlak Kadını ile Akrep Erkeği arasındaki uyum:

  Bir Akrep erkeğinin yanın ayaklaşmak bile sizin için tehlikelidir. İkini hakkındaki ilişki hakkında açık tahminler vardır:Ya yürür, ya yürümez.


  Akrep burcunda doğan bu adama cinsel organları hükmeder. İhtiraslı, heyecanlı ve hesaplanamzdır. Sonuçlara katlanmak zorunda kalmadan sadece flört etmek istiyorsanız ondan uzak durun.


  Onunla yaşayabileceğiniz bir aşk tecrübesi sizi ihtirasın dorukların açıkaracaktır. Birlikte oynadığınız aşk oyununda sizi uyaran herşeyden zevk alan ateşli bir eş olacaktır.


  Bazen bu evlilikte selameti kaçmakta arasanız da Akrep erkeğinin çekim kuvveti öyle güçlüdür ki büyük bir olasılıkla yanında kalakalacaksınız.


  Oğlak Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum:

  Yay erkeği neşeli, cazibeli bve manevi yönden zengindir. Size karşılaştığı en ilginç kadın olduğunuz duygusunu verir. Ancak kanmayın, aslında kadınların hepsini ister!


  Arkadaş olarak hoşgörülü ve yanına yaklaşılması kolay biridir. On agüvenebilirsiniz. Parayla olan ilişkilerinde şanssızdır, yine de gıpta edilmeye değer bir iyimserliği vardır.


  Aşkta girişimcidir ve zengin buluşları vardır. ilişkiniz ne kadar uzun sürerse, birbirinize karşı duygularınız o kadar yoğun olacaktır.


  Oğlak Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

  Oğlak erkeğinin yapısıyla uğraşmak kolay değildir. Ancak aynı burçtan bir kadının şansı vardır.


  Oğlak erkeğinin, sizin gibi kendini itici güç olarak arka planda tutmaya hazır ve hırslı bir kadına ihtiyacı vardır. İlişkiniz ancak bu şartlar altında sürekli olabilir.


  Gerçekten egoisttir. Oğlak erkeğinin yaşamında herşey kendi içinde düzenli olmalıdır. Herşey kendi belirli yerinde olmalı ve orda kalmalıdır.


  Oğlak erkeği mesleğinde kararlı ve azimlidir. Bu da sizin düşüncelerinize denk düşer, çünkü siz azimsiz, tembel bir erkeği asla sevmezsiniz.  Oğlak Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum:

  Kova erkeği hoşgörülü ve açık sözlüdür, diğer insanlarla çok fazla ilgilenir ve birçok arkadaşı vardır. Birçok konuda sizin tam terisinizdir. Buna rağmen büyük bir olasılıkla bu kadar farklı olduğunuz için birbirinizi çektiğinizi hissedeceksiniz.


  Sizin tersinize o daha yaratıcı ama azimsiz bir insandır. Yani davranışlarının sözleri takip etmesini beklemeyin.


  Kova erkeği aşkta ustaca yaklaşır ve büyük bir şefkat gösterir. herşeye rağmen alışılmış bir şekilde siz ilk adımı atana kadar bekler. Temelde sadıktır.


  Oğlak Kadını ile Balık Erkeği arasındaki uyum:

  Balık erkeği tutkulu, duygulu ve istikrarsızdır. Onun yanında beklenmeyen şeylere karşı dikkatli olmalısınız. Çelişkili dürtüler tarafından bir o yana bir bu yana sürüklenir. O, bir şeye karar verip diğerini yapan çelişkili bir insandır.


  Onun ne yapacağını kestireediğniz gerçeği, yine de ilişkinizi ayakta tutacaktır. Balık erkeği duyarlı, akıllı ve alışılmadık şekilde yaratıcıdır.


  Aşk onun için sadece romantik olmamalı, aynı zamanda zamanda tatmin ve emniyet anl***** gelmeli. Yine de evlenmek için iyi bir aday dğildir. Aşk romantizmi onun için bir tarafı nikah memuruna, diğer tarafı boşanma yargıcına çıkan döner kapıdır.

  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Oğlak Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:20
 2. Yay Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:11
 3. Aslan Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:56
 4. Yengeç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:44
 5. Koç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 06:58

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •