+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Yay Kadını Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Yay Kadını Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Yay Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum: İkiniz arasında çok güzel bir uyum vardır. Patlamaya hazır bir doğanız olmasına rağmen, ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Yay Kadını Uyumluluk Analizi

  Yay Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:
  İkiniz arasında çok güzel bir uyum vardır. Patlamaya hazır bir doğanız olmasına rağmen, kavgalarınız kısa sürer. Yay kadını için doru eş, güvenilir ve dürüst olmalı, karmaşık olmamalıdır. Koç erkeği olarak, onunla berbaer olmak için şansa sahipsiniz. Koç kalbini dilinde taşır ve eğer size aşkını ilan etmişse gerçekten öyle düşünüyordur.Bu ilişkinin yönünü Koç belirleyecek, en önemli kararları kendisi verecektir. "Kime sonzuza kadar bağlanacağını önceden iyi düşün" onun parolasıdır ve siz de bu şartlar altında onunla ilişkiye giremezsiniz. Çünkü Koç sadece bir kadına bağlanmak ve ona lütuflarda bulunmak için yaratılmamıştır.

  Koç, özgürlükçü bir kadının yanında hiç de sinirli değildir. Evlendikten sonra eşinin çalışmaya devam etmesini ve ev idaresinde ona yardımda bulunmayı, isteksizce karşılamaz. Ancak zarar görmemesi şartıyla buna izin verir. Çünkü bu yönden Koç erkeği tutucu bir zihniyete sahiptir.


  Yay kadını ve Koç erkeği ideal bir ebeveyndirler.

  Yay Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

  Boğa hükmetmek ister ve Yay hükmedilmeye izin vermez. Cinsel açıdan yayın ateşli arzuları, Boğanın bitmez tükenmez ihtirasına yetmeyecektir. Birçok alandaki uyumunuz sorunlarla başa çıkma yeteneği olan bir çift olmanızı sağlar. Ev konusunda Boğa iyi bir kocadır. Pratik davranır, gerçekçi düşünür ve esprilidir.


  Boğa erkeği özgürlüğünü herşeyden çok sever ve evliliğe zorlanmaya kolay kolay izin vermez. Ancak gerçekten aşık olduysa, ciddi olduğunu düşünebilirsiniz. Flörtlerine çok büyük anlamlar yüklemeyin, aslında onlar kendini ispatlanmaya yöneliktir.


  Sizi eş olarak seçtiyse, sizi tam anlamıyla isteyecek ve kendinizi tümüyle ona adamanızı sağlayacaktır. evlendikten sonra da kendinizi mesleğinize vermeniz, onu pek heyecanlandırmaz. Büyük olasılıkla Boğa erkeğinin bu yönü nedeniyle hayat sizin için pek hoş olmayacaktır.


  Yay kadını ve Boğa erkeği hayattan beklentilerini ortak bir paydaya getirebilirlerse, beraber çok mutlu olabilirler.  Yay Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum:

  Gerçek bir uyum ikisi de fazlasıyla canlıdır. İkisi de eğlenceyi sever ve pek çok ortak girişimden zevk alır. Ancak daha sonra İkizler tehlikeli hale gelebilir ve Yay mümkün olduğu kadar kestirme çareler arar.


  Hayatınızda heyecanı, değişimi ve dramatik gelişmeleri seviyorsanız, İkizler erkeği sizin için doğru bir seçimdir.


  Yay kadını duygularını açıkça sergilemediği için, içinden neler geçtiğini anlamak ,İkizler erkeğine zor gelecektir. Belki de bu yüzden onu daima yeni şeylerle büyüleyen kadın siz oluyorsunuz.


  Değşime olan erkeksi düşkünlüğü, az ya da çok zararsız flörtlerde de görülür. İkizler erkeği kolayca yabancı yataklara koşabilir. Onu yatağınıza çekmek için tüm fantazi ve fikir zenginliğinizi ortaya dökmelisiniz.

  Yay Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

  Bu iki burç, Zodyak'ın iki zıt tarafında yer alır. Yengeç, emniyet ve istikrara ihtiyaç duyar, buna karşın Yay maceraya atılmak için özgür olmak ister.


  İlk bakışta güleryüzlü ve vurdumduymaz, ama daha yakından bakıldığında gerçekten karmaşık görünür. Size güvenebileceğine gerçekten emin olduğunda, duygularını paylaşmanıza izin verecektir. Kendinize güveniniz ve her renkten insanla anlaşabilme yeteneğiniz, onda hayranlık uyandıracaktır. Yengeç erkeği sahiplenme, güç ve finansal güvenlik için çabalar.


  Bir sevgili olarak Yengeç erkeğiyleilginç mucizeler yaşayacaksınız, çünkü normalde sakin ve tedbirli tipin ihtirası, aşkta bir volkan gibi patlayacaktır. Gücü ve cinsel güdüleri sizi sık sık onun kollarına itecektir.


  Onun rüyalarının kadını olarak, Yengeç erkeğinde samimi ve güvenilir eşi bulacaksınız ve aranızdan su sızmayacak, çünkü evlilik onun için çok ciddi bir konudur.


  Yay Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

  Bu ilişki, açıksözlülük ve özgürlüğün beraberinde getirdiği her şeyi sunar. Aslan, Yayın tutkusunu açığa çıkaracak anahtarı elinde tutar. Sekste mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Biribirinize dikkat eder, birbirinizin sosyalliğinden faydalanırsınız.


  Yay kadını ve Aslan erkeği karşılıklı olarak birbirlerine hayran olan ve birbirlerinin hatalarına aldırmayan bir çifttir.


  Siz kendinize, hayran olacağınız şeyler yaratan bir erkek istiyorsunuz. Aslan bazen apaçık, bazen de iddialı bir şekilde sizin için doğru kişidir.


  Bu kadar güçlü iki kişilik biraraya gelince, hakimiyet kavgası eksik olmayacaktır. Yay kadını açıksözlülüğü ve alaycı uyarılarıyla tanınır. BU özelliklerini Aslan karşısında gizlemek zorundadır, çünkü Aslan, özgüveninin sarsılmasına ya da aptal durumuna düşürülmesine hiç tahammül edemez.


  Yay Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:

  Farklı kişiliklere sahip olduğunuz için, hayata bakış açınız da farklıdır. Sakin Başak tipi, duygusal olarak, durgun sularda yol almayı tercih eder ve düşüncesiz, hareketli, doğayı ve sporu seven Yay kadınıyla pek ortak bir yanı yoktur. Cinsel yönden frekanslarınız uyuşuyor. Bu nedenle seksin mutluluk yarattığı söylenebilir.


  Bu ilişki için pembe bir gelecek olmadığı kabul edilse bile Başak erkeğinin olumlu yönleri de vardır; zihinsel yeteneklerini, engin bilgisini, size bir şey öğretmeye ve hava atmaya kalkmadan karmaşık olay ve örnekleri anlatma sabrını, onun alacaklı hesabına kaydetmelisiniz.


  Çok fazla inisiyatif sahibi olmanızdan hoşlanmayacaktır. Her şeyi beraber planlamak ister. Hatta girişeceğiniz bir macerada bile. Eğer Başak erkeğini iyi tanır ve onu severseniz, bu ilişkiye meydan okuyabilirsiniz.


  Yay Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum:

  Terazinin hoşgörüsü Yay kadınının ihtiyacı olan şeydir. Yay kadınının cüretkar hoppalıklarına, sevgi dolu bir eğlence anlayışıyla bakacaktır. İkisi de sxexs konusunda hassastırlar.


  Terazinin aradığı kadın büyük olasılıkla sizsiniz. Gerçekçi düşünürsünüz. Eşinizin son derece iddialı olmasından hoşlanmazsınız. Bireysel özgürlüğü en az birbiriniz kadar seviyorsunuz.


  Terazi erkeğinin hayatında, sxexs önemli bir rol oynar. Bu kurnaz ve zengin fikirli aşıkla, utangaç ve bazen de çekingen Yay kadını, kendi ihtirasını keşfedebilir. Bunu yanında sadece sekse karşı ortak ilgiye dayanan bir ilişkinin geleceği olamayacağını anlayacak kadar zekidir.


  Terazi erkeği ile çok hoş sohbetler edebilirsiniz. Normalde ilginizi bile çekmeyecek konularda sizi ve başkalarını heyecanlandırabilme yeteneğine sahiptir ve bir çırpıda iltifat edebilen, ama aynı zamanda söylediğine inanan tam bir centilmendir.  Yay Kadını ile Akrep Erkeği arasındaki uyum:

  Yay kadını Akreplerin tutku dolu yapısına engel olur. Özgürlük ve bağımsızlık dürtüsünü takip etmeye kalktığında terslik çıkabilir, çünkü Akrep güvenebileceği sadık bir arkadaşa ihtiyaç duymaktadır. Su ve ateşin bir karışımı: Sıcak geceler ve fırtınalı günler.


  İlginç ve büyüleyici bir eş olan Akrep erkeği hayatınızın merkezi olmak ister. Bu arada bireysel olarak ilgilendiğiniz birçok şeyin yarı yolda kalacağı da açıktır. Onun üzerinde hakimiyet kurma ya da onu yönetme gibi bir şansınız yoktur.


  Cinsel açıdan istek ve hayallerine uyum göstermenizi ister. Sİzi başak bir erkekle flört ederken yakalarsa, azgın bir boğaya dönüşür. Sonra da kavga etmekten çekinmez.


  Eğer bu adama mümkün olduğunca çok itina göstermeyi ve yönlendirmeyi yaşamınızın bir görevi olarak görürseniz, Yay kadını ve Akrep erkeği arasındaki ilişki tamamıyla olumlu sonuçlanacaktır. Ancak bu, ikiniz arasındaki farklılıklardan doğan sorunların, büyük bir hoşnutluk içinde çözülebileceği anl***** gelmemelidir.


  Yay Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum:

  Birçok ortak nokta nedeniyle heyecan verici bir kombinasyon. Olaylar ikinizin de istediği gibi gitmese bile olaylara bakış açınızın mizah anlayışı içermesi, bu ilişkinin en önemli noktasıdır. Yay erkeğini avlamada biraz zorlanacaksınız, ama zaten evlenmek için acele eden kadınlardan değilsiniz.


  Kimse sizi sorumluluk almaya zorlamadığı ve kararları sürüncemede bıraktığınız için, hayatta sorumsuzca sürüklendiğiniz duygusuna kapıldığınızda, oldukça fazla zorluklarla karşılaşacağınızı hesaplamalısınız.


  Yay eşiniz kolayca abartıya kaçtığı ve bazen zayıf davrandığı için, onu dikkatle izlemelisiniz. İçki ve kumar düşkünlüğü tam bir felaket olabilir.


  Daima bakımlı ve çekici görünmenizden hoşlanır ve bunun için ne kadar para harcadığınızla ilgilenmez.


  Onu istediğinizi, ona hissettirin. Böylece size olan ilgisini asla kaybetmeyecektir.


  Yay Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

  Sakın kanmayın! Oğlağın soğuk ve çekingen tarzının altında tutku, romantizm ve derşn duygularla doulu bir erkek yatar. Sizde aradığı heyecanlı bir macera değildir, kalbinde yalnızca gerçek sevgi vardır. Böylece ilişkiniz sempati ve iyi davranışı esirgemediğiniz sürece yıldızlarınolumlu etkisi altında kalacaktır.


  Oğlak erkeği akıllı, esnek fikirli ve çok disiplinlidir. Mesleğinde tam anlamıyla faaldir. Kariyer ve başarı, her şeyden önce de şefin verdiği görevler onun için çok önemlidir.


  Siz eğlenmeyi sever, hayattan zevk alıp yeni insanları tanımayı isterken, yeni ilişkiler kurmak ona zor gelir. Bu nedenle de en fazla bir iki tane gerçek arkadaşı vardır.


  Eğer karşıt grupların birbirini çektiğine inanıyorsanız, Oğlak erkeğiyle bir ilişkiye girip, farklı düşünce ve ilgi alanlarınızla mutlu olmaya çalışabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir.  Yay Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum:

  Mantıklı ve cesaretli Kova erkeği bu ilişkiyi dengede tutabilir ve siz de bu geleneksel olmayan erkekle iyi anlaşabilirsiniz. Size aşık olduğunda kalbinizi fethetmek için gökyüzünden yıldızları toplayacaktır. İkiniz de kıskanç değilsiniz ve hakimiyet kurmak istemezsiniz. Neşeli ve fantazi dolu bir çift olşuşturuyorsunuz ve macerayı, haytı ve tabii ki seksi özgürken seversiniz. Kova erkeği güçsüz kadınlara ısınamaz, kendi başınıza olayların üstesinden gelmenize ve kendinizi ispatlamanıza sempatiyle bakar.


  Kova dünyayı değiştirmek isteyn bir kişidir. En büyük arzusu dünyayı tüm insanlar için bir cennet haline getirmektir. Onunla tüm hayatınızı paylaşmak ve bu cennette yaşamak amacındaysanız, onun düşüncelerini olanca tutkuyla savunmak zorunda kalacaksınız.


  Yay Kadını ile Balık Erkeği arasındaki uyum:

  Bir Balık erkeğini eş olarak seçerseniz, hayatınız sürprizlerle dolu olacaktır. Daima onun yeni yönlerini öğreneceksiniz: Bir an gayet neşeliyken, başka bir an çok derin bir depresyona girebilir; size sık sık soğuk duş etkisi yapabilir. Bu ani değişimler, açık ve dolaysız tarzınız nedeniyle sizi oldukça uğraştıracaktır.


  O, duyarlı bir çocuktur ve bazen gerekli olsa bile, ona sert davrandığınızda alınacaktır. Çünkü Balık erkeği 30 yaşına kadar olgunlaşmadıysa, bundan sonra da çocuk kalacaktır.


  Toplum içinde kendisini çok iyi hissetmesine rağmen, sevgili evi için ideal bir erkektir. Yanan şömine karşısında sizinle başbaşa hoş bir sohbet onun için her şeyden daha güzeldir.

  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Terazi Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:03
 2. Başak Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:00
 3. Aslan Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:56
 4. İkizler Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:33
 5. Koç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 06:58

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •