+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Terazi Kadını Uyumluluk Analizi

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Astroloji ve Fal Dünyası Forumunda, Terazi Kadını Uyumluluk Analizi Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Terazi Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum: Eğer karşıtlıkların birbirini çektiği doğruysa, bu ilginç ilşki çok şanslı demektir. Çünkü hiçbir ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Terazi Kadını Uyumluluk Analizi

  Terazi Kadını ile Koç Erkeği arasındaki uyum:
  Eğer karşıtlıkların birbirini çektiği doğruysa, bu ilginç ilşki çok şanslı demektir. Çünkü hiçbir burç Teraziye Koç kadar ters olamaz. Koç insanı azimli ve atılgan bir tiptir ve hiçbir engel tanımaz.
  sxexs, hayatında büyük rol aynadığı için, kadının ihtirasını sezecektir. Diğer yandan çoğu yakın arkadaşı ve tanıdığı, sizde kıskançlık uyandıracaktır. Koç erkeği, tarafların roleri hakkında eski moda hükümlere eğilimlidir. Kadının ortak sotumluluk, doğruluk ve aynı haklara sahip olma çabaları, onun erkeksi güvenini kolayca tazeleyecektir.

  Diğer yandan hiçbir şekilde onun mükemmel ev idaresine karışmayacaktır. Tersine, bundan coşku duyar ve idare için size gerekli herşeyi sunar. Kadının estetik kaygılarını tatmin edebilmek için çok para harcayabilir. Koç erkeğinin kıskançlığı ne yazık ki kendisinin onunla ya da bununla flört etmesine engel değildir. Kendine güveni daha çok "erkekliğine" bağlıdır. Korkmanız gerekmiyor ama, siz Terazi kadını için sıkı ahlaki prensipler içerisinde evlilik, sonsuz sadakat demektir.


  Terazi Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

  Boğa erkeği, ona sunduğunuz güzel yuvayı sever. Eşinin şık görünümünden hoşlanır ve sizi güzel giysilerle şımartır. Sanatsal duyarlılığınızı sevecek ve sizi sık sık tiyatroya davet edecektir. Boğa erkeğiyle bazı şeyleri paylaşmak, mutlu bir ilişki için şarttır.Boğa erkeği, sert gibi görünse de kısa zamanda sert kabuğunun altında saklı kalan ince ve hassas yapıyı fark edeceksiniz. Hızlı karar veren biri değildir. Ama bu sizin kendi cesaretsizliğine, öyle büyük zararlar vermeyecektir.

  Boğa erkeği, itina ihtiyacınızı tatmin etmeyi bilir. Seve seve koruyucu rolü üstlenir, ama diğer yandan eşinin de daima yanında olmasını ve onunla ilgilenmesini ister. Çevrenizde çok arkadaş bulunmasına ihtiyacınız olduğu için hakimiyeti eline almamasına dikkat etmelisiniz.Evcimenliğini, zaman içinde inandırıcı alternatiflerle başka yöne yönlendirmelisiniz. Aksi halde sadece sizin güzel yemekleriniz ve soğuk bir birayla mutlu olacaktır.Düşünsel olarak andan daima birkaç adım ileride olacaksınız, daha doğrusu olmalısınız. Ancak onun tedbirli davranışları, sizi bazı ani tepkilerden koruyacaktır.


  Terazi Kadını ile İkizler Erkeği arasındaki uyum:

  Şakacı, akıllı, duygusal yönden zengin ve mizah dolu olduğu için üzerinizde büyük bir etki yaratacaktır. Onun olduğu yerde, sıkıntıya yer yoktur. Sizinle mükemmel sohbetler eder. Yine de iç dünyası karanlık bir yöne sahiptir. Bir dakika bile yerinda duramaz ve daima sahneye çıkış şeklini değiştirir. İkinizin burcu da hava grubundandır ve bu nedenle özgürlüğü seversiniz.İkizler erkeği, size ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü verecektir. Çok yönlü ilgi alanlarınıza saygı duyar, hatta mesleğiniz yüzünden evlilikten feragat etseniz bile. Akıllı, azimli ve onu teşvik eden bir kadın ister.

  Daima yeninin ve maceranın arayışı içindedir, ta ki kendine dünyada sağlam bir yer bulana kadar. Kendini tümüyle onun rüyalarının kadını olarak ithaf etmek, bir kadın için çok zordur. İkizler erkeği, gece hayatına düşkündür. İkiniz de sosyalliği çok sevdiğiniz için büyük bir ihtimalle aynı insanlarla anlaşabilir ve aynı partilerde eğlenebilirsiniz. Evde durmak yerine, tek başına dışarı çıkması sizin için iyi bir şeydir. Sanat ve müzik konusunda ortak ilginiz, bazı ortak teşebbüsler için olanak sunar.


  Terazi Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:

  Yengeç çok gizemlidir. Bir an melankolik ve depresifken diğer bir an gülüşüyle insanları telkin eder. Bir an çok duyarlı, diğer bir an çok soğuktur. Bu da sizde nefret duygusu uyandırır. Tüm istikrarsızlığına rağmen çok duyarlı bir insandır ve en derin duygularını meraklı bakışlardan korur.Tersine siz dışa dönük bir tipsiniz, hızla ve düşünmeden önemli konuları herkese açabilirsiniz. O ise bütün bunları bir kamera gibi kaydedip saklayacaktır. Sizin bağımsızlık ihtiyacınızın aşkı yaraladığı konusunda suçlamalarda bulunur. Sosyalliğe olan eğiliminizi yüzeysellik olarak nitelendirir. Sık sık söylendiği gibi siz ayrı dünyaların insanlarısınız. Siz dışarı çıkmak istediğinizde o evde kalmak ister. Siz geleceğe iyimser baktığınızda, o varolandan şikayet eder ve geçmişe özlem duyar.


  Bir Yengeçle paldır küldür bir evliliğe atılmamak gerekir. O, anlık heyecanlarla davranan bir tip değildir.
  Yine de bir Yengeçle evlenmek zorundaysanız, sizin mutlu olmanız için herşeyi yapacaktır. Onu yönlendireceğiniz bir yuvayı sever, ev ile bahçede yararlı olacaktır.


  Terazi Kadını ile Aslan Erkeği arasındaki uyum:

  Aslan erkeği, Terazi kadınının isteyebileceği herşeye sahiptir: Hoşgörülü, iyimser, güçlü ve tutkuludur. Sadece odaya girişi bile kalbinizi hoplatır. Hayran olacağınız bir erkek ve romantik bir aşıktır. Sizi el üstünde tutacaktır. Kimse bir kadın olma duygusunu size bu kadar yoğun yaşatamaz. Onun yanında aşk, hiçbir zaman tekdüze olmayacaktır.

  Ama dikkat! O doğasında liderlik olan biridir. Size hükmetmek ister. Ve siz, kendinize birşeyin öğretilmesine dayanamazsınız. Karşı çıkışlara sadece sakin, küçük hücresindeyken dayanabilir, ama açık bir yerde asla.Hükmetme isteğine karşın sizi ilahlaştıran bir erkeğe sahip olacaksınız. Sizi arkadaşlarına gururla tanıştıracaktır. Terazi kadını ona hayatının tek erkeği olduğuna dair güvence verirse, etrafınızdaki birçok arkadaş onu rahatsız etmeyecektir. Böyle ön planda olan güçlü bir kişiliğin bile, çok fazla aşka ihtiyaç duyması sizi şaşırtacaktır. Ona gerekli itinayı göstermezseniz, çok kötü bir insan olabilir. Her şeye rağmen size sadık ve güvenilir bir eş olacaktır.


  Terazi Kadını ile Başak Erkeği arasındaki uyum:

  O, annenizin çok hoşuna gidecektir; özenli, neredeyse titiz, doğru, tutumlu, tucu ve nazik. Ama ya sizin? İlk görüşte aşık olmazsınız. Başak erkeğiyle bir ilişki çok zaman alır. Onunla ilgilenmek zorundaysanız, ilk adımı atması için beklemek zorundasınız.

  Abartılı özeni ve temizlik çılgınlığı, yaşam dolu Terazi kadınını en azından rahatsız edecektir. Ancak doğruluğunun olumlu yanları vardır. Finansal sorunlar çekmezsiniz. Ancak bu sizin tüm isteklerinizi yerine getirecek anl***** gelmiyor. Bunun için fazla tutumludur. Siz de onun kadar ilgili olursanız, size sadık bir arkadaş olur ve iyi öğütler verebilir. Ancak ondan hiçbir şekilde heyecanlı olmasını beklemeyin. Hiçkimse Başak erkeğini risk içeren bir maceraya sokamaz. her şeyi uzun süre analiz eder, sonunda ise ağzından çıkacak kelime "hayır" olur.

  Ne bir parti aslanıdır, ne de sxexs kabadayısı. Ona göre bu, kadınların arzusunu uyandırmadığı anl***** gelmemelidir. Bu nedenle de yabancılaşacağından korkmamalısınız. Ona göre çocukların, mutlak olmamakla beraber, özel bir anlamı vardır. Vatfiz amca roünü de sever.


  Terazi Kadını ile Terazi Erkeği arasındaki uyum:
  Aynı burçta doğmuş iki insanın kural olarak bitmez tükenmez benzerliklerine rağmen, geçinemeyeceği söylenir. Ama her zaman olduğu gibi kuralların istisnaları da vardır. Terazi-Terazi ilişkisi bunlardandır.
  Terazi erkeğini karşı koyulmaz bulacaksınız. Siz estetiği seversiniz ve o da cazibe doludur. Güzel bir kitapla ilgili ilginç sohbetleri takdir edersiniz, işte karşınızda bir entellektüel. Aynı zamanda sizin gibi çok ateşli de olabilir. Evinizi tam bir uyum içinde, mükemmel bir şekilde yerleştireceksiniz. Sizin kadınsı yürüyüşünüz ona çok çekici gelir. İkiniz de kötü kavgaları engellemeye çalışırsınız.

  Özgürlüğüne düşkündür ve beraberliğinize rağmen kendisine zaman ayırmaya çalışacaktır. Ancak sonra daha büyük bir enejiyle geri dönecektir. Ondan bu özgürlüğü almaya çalışmayın!


  Terazi Kadını ile Akrep Erkeği arasındaki uyum:


  Saldırganlığı, hiddeti, küstahlığı ve cinsel dayanılmazlığı yüzünden, ondan nefret edebilirsiniz. Ya da saldırganlığı, hiddeti...yüzünden sevebilirsiniz. Akrep erkeği hiçbir koşulda uzlaşmaz. Ya hep ya hiç. Ama belki de onun hipnoz etkisine doğrudan kurban gidersiniz. Bir Terazi kadını olarak onun kararlılığından etkileneceksiniz. Siz uzun süre düşünüp taşınırken, o neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir, amacına sebat ve inatla ulaşır. O, gücü sever. Her durumda size hükmetmeye çalışacaktır. Sizi başka bir erkekle kesinlikle paylaşmayı istemez.


  Buna karşın onun özgürlüğe ihtiyacı vardır. Uyum yeteneğinizi hiçbir ilişkide Akrep erkeğiyle olan ilişki kadar zorlamak zorunda kalmazsınız. Kendine kolayca düşman edinir, hiçbir kavgadan çekinmez ve çok kincidir. Birilikte yaşamayı zor kılan özellikleri, işinde ona başarı getirecektir. Akrep erkeği büyük lafların insanı dğildir. Bunun için sekste istediğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz. Onun ihtirasını kaldırabilecek çok az kadın vardır.


  Terazi Kadını ile Yay Erkeği arasındaki uyum:

  O, şanslı biridir. Kendini daima iyi hisseder ve çoğu kadın olan bir sürü arkadaşı vardır. Onun hayatındaki tek kişi olmamaya katlanabilmelisiniz. Ama belki de sevdiği tek kişi olabilirsiniz. Sizi etkilemeyi her koşulda bilir. O, romantiktir ve duygularının insanıdır. Her gün onun için yeni olasılıklarla doludur. Kalbinde daima özgürlüğünü herşeyden çok seven bir çocuk ruhu taşır. Güzel bir ev gibi hoş şeyler sizin için çok şey ifade eder ama onun için bunlar önemli değildir.


  Amaçsız teşebbüsleri, sınırsız iyimserliği ve coşkusuyla yine de çevresinde neler döndüğünü bilir. Bir hayalci ya da ütopyacı değildir. Doğrudur ve fikirlerini söylemekten çekinmez.En azından onun hoş sohbetlere karşı olan eğilimini paylaşmanız iyidir.
  O, güneş battığında yaşamaya başlar.Tıpkı sizin gib o da başkalarının bakış açısını anlamaya çalışır. Yaşa ve yaşat onun parolasıdır. parayı elde etmeyi bilir, ama kısa zamanda bunu riskli yatırımlarla oyuna sokar.  Terazi Kadını ile Oğlak Erkeği arasındaki uyum:

  Oğlak erkeğine, ondan ne istediğinizi fazla dolambaçlı ifadelere girmeden açıkça söylemelisiniz. İnisiyatifi ele alması gerektiğinde, reddedilme korkusu duyar. Sizin gibi hayat dolu bir kadın için böylesi bir zorluk biraz öfkelendiricidir. Siz severek doğal davrandığınız ve duygularınızı izlediğiniz halde, o devamlı mantığını dinler. Birçok insanın olduğu bir topluluğa değer vermemenize rağmen, o çekingendir. Oğlak erkeği genellikle gelenekseldir, ailesiyle bağları sıkıdır.
  Meslek, onun için ilk sırada yer alır. Sizden onun kariyeriyle ilgilenmenizi bekler ve öğüt ister. Sizin için özel yaşam kutsaldır, ama ne istediğini bilen erkekler sizi etkiler. Eğer sizi seçerse, cinsel açıdan da sizi mutlu edecektir. Cinsel gücünden gurur duyar ve bir maraton koşucusunun gücüne sahiptir. Dürüstlüğünü merak bile etmenize gerek yok.


  Terazi Kadını ile Kova Erkeği arasındaki uyum:

  Kova erkeğinin sevgilisi veya karısı olmadan önce onun arkadaşı olmalısınız. Aklın sesini dinleyen bir erkektir. Eğer duygusal olarak yakınlaşabilirseniz, fiziksel olarak da yanına yaklaşılabilir. Cinsel doyuma ancak duygusal uyumu sağladığınızda ulaşacaksınız. Ve böyle bir şey de bir gecede olmaz.
  Siz Terazi kadını için bu uyumu sağlamak çok zor olmayacaktır. İkiniz de gerçeklik ve eşitlik arayışı içindesiniz. Herhalde birbirinizi greenpeace gsterilerinden tanıyorsunuz.

  Politik liderler size çok anlam ifade etmiyor, ama Kova erkeğinin evin pratik sorunlarından çok, toplumsal sorunlarla ilgilenmesini de anlayışla karşılamalısınız. hem zaten siz de ilerleme tarftarısınız ve severek onun gibi kararından dönmeyen bir devrimci olursunuz. Eğer Kovayı avlamayı başardıysanız, onu kendinize bağlamaya kalkışmayın. Özgürlüğünü sever. Sizin gibi sakinliği ve güzel biri için bu hoş olmayabilir. Kova erkeği idealist olmasına rağmen romantik değildir. Ona ayak uydurmak çok yorucudur, ama buna değer. Evde çocuklarınız varsa, onu daha sık evde görürsünüz.


  Terazi Kadını ile Balık Erkeği arasındaki uyum:

  Balık erkeği, sembolü balık gibi, yakalanması zordur. Onunla yaşanacak birçok zıtlığa hazır olmalısınız. Anlık yaşar ve fikrini bir saniye içerisinde değiştirebilir. Sizin gibi o da sevdiği insanları yüceltir ve gerçeklik ona göz kırptığında, iki gözünü de kapar. Romantik ve hayalcidir. Öte yandan o, canlılığı ve duygusallığıyla kadınları çeker. Terzai kadını herşeyi altıncı hissiyle hemen amlayacaktır. Onu cesaretinizle kırmamaya özen gösterin.

  Eğer bir Balık erkeğiyle beraberseniz, onun bütün zamanınızı alacağını bilin. Kendi kariyerinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz, ondan daha başarılı olmanızı kaldıramaz. Zor işlere yatkın değildir. Ayrıca kendinizi ona kurban edişinize, dürüstlükle karşılık vermesini boşuna beklemeyin. Tam tersine Balık erkeği başka kadınların cazibesine hiç dayanamaz.

  müneccim.com
  Konu İNCİ tarafından (21.09.10 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

Benzer Konular

 1. Terazi Erkeği Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21.09.10, 03:08
 2. Yay Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 02:11
 3. Aslan Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 01:56
 4. Boğa Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 07:07
 5. Koç Kadını Uyumluluk Analizi
  İNCİ Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19.09.10, 06:58

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •