+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
 1. #1
  Yeni Üye darkoles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2010
  Uye Numarası
  44
  Mesaj
  99
  Alınan Beğeni
  Verilen bağeni

  Standart Hangi Burçlar Aşık Olduğunda Ne Yapar?Aşık Burçlar Nasıl Davranırlar?

  Koç aşık olunca;

  Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün
  ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz : Yumuşaklık
  diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız. Kendinizi karşınızdakinin yerine koymayı bilemiyorsunuz. İster istemez ilişkinizde bütünleşmeyi yokuşa sürüyorsunuz.

  Boğa aşık olunca;

  Süslü ve duyarlı yapınızla ideal bir sembol gibisiniz. Dişi güzel içi kof olanların aksine sadelikten fazlasıyla hoşlanıyorsunuz ve daima gerçek aşkların içinde yer alıyorsunuz. Aşkınızı gerçekçi yaşıyorsunuz Venüs'ün sevgili üyesi siz incelik ve zerafetinizle kesinlikle
  sıradanlığın dışında kalıyorsunuz. Ayrıca hataları bağışlamanın yüceliğine sahipsiniz.
  İçsel dünyaların insanı mükemmel eş sembolü koruyucu melek ve herşeyden önemlisi sadakate olan saygınız dikkat çekici boyutlarda. Hep böyle kalmalısınız.

  İkizler aşık olunca;

  İkizler'in aşka bakışının yeni yetme aşıklarınkinden farksız olduğunu söyleyebiliriz. Aslında siz bilinçsiz bir şekilde ergenlik cağının başlangıcında herkesin yaşadığı o üzıcı devreyi es geçip tutkunun acılarından sıyrılmak istiyorsunuz.Yaşadıklarınızı sık sık süzgeçten geçirme alışkanlığınız var. Aşkın getirdiği o yakınlıktan mümkın olduğunca kaçıyorsunuz. Çünkü siz
  yaralanmaktan korkuyorsunuz. Seçkinci fikirleriniz şüpheci yaklaşımınız sizi romantik hamlelerden alıkoyuyor. Aşık olmak veya olmamak... Bu ikilimden bir türlü kurtulamıyorsunuz.

  Yengeç aşık olunca;

  Siz aşka asla basit bir hikaye gözüyle bakamazsınız. Duygularınız çok yavaş bir şekilde filtreden geçercesine kalbinize iner ve sonunda tamamıyle sizi kaplar. Sizi esir aldığı o andan itibaren kalbinizin çarpmadığı tek bir an bile olmaz. Hayal gücünüz faaliyete geçer. Artık ne kendinize ne başkasına aitsinizdir. Bunların sonucunda aşkın ve tutkunun yaraladığı bir günah keçisine dönüşürsünüz. Size yardımcı olacak biri sizden başkası değil yine ne yazık ki! Tekrar derlenip toparlanma yolunda tüm adımları kendiniz atmalısınız.

  Aslan aşık olunca;

  Büyük aşkınızı bekliyorsunuz. Duygusal yoğunluğun çok yükseldiği bir anda kendinize gelerek varlığınızın gerçek boyutuyla yüzleşebilirsiniz. İşin güç yani illa ki kendinize yüksek vasıfları olan bir sevgiliyi layık görmeniz ve böylesiyle tanışma zorunluluğu hissetmenizdir. Tanıştığınızda da ona layık olmak için bir dizi sınava girmeniz gerekeceğini bilmelisiniz.
  Size kur yapan ve çevrenizde pervane gibi dönen sıradan tiplere de pas verin. Aşık olduğunuzda gözleriniz parlıyor ve olumlu enerji saçmaya başlıyorsunuz. Bu sizin temel özelliğiniz.

  Başak aşık olunca;

  Öpücüklerin ve okşamaların sıkıntı ve tasaya birebir olduğunu düşünürsünüz.Sizin dünyanızda olumsuzluğa yer yoktur. Aşk size göre "evet" ve "belki"lerle yol alır. Dudağınızdan çıkan aşk yeminleri hoş tatlar bırakır.Düşüncelerinizle eylemlerinizi karıştırdığınızda çıkmazlara giriyorsunuz. Mükemmel bir aşk gecesinin ertesinde gözlerinizde gerçek aşkın ispatını aramak boşuna... Çünkü ser verip sır vermezsiniz. İki sevgili arasındaki catışmalar sizin en büyük motivasyon ve enerji kaynağınız. Bu catışmalardan olumlu sonuç alıyorsunuz.

  Terazi aşık olunca;

  Her Terazi gibi sizin de ikili yaşama özleminiz var. Bu yüzden yalnızlığı pek az özlüyorsunuz. Hassas yapınızla ayrıntılar önemsiyorsunuz. Bir buket çiçek sevgi dolu
  bir jest iyi seçilmis bir sözcük karşısında zevkten eriyecek raddeye geliyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için sıcak kişiliğinizle uyuşacak arkadaşlar özgürlük sanatsal yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ortamlar ve sevgi bağlarına ihtiyacınız var. Evlilik size cazip gelse de yıldırım aşklarından ya da kontrol edilemez tutkulu ilişkilerden vazgeçmeniz zor gibi görünüyor.

  Akrep aşık olunca;

  Burcunuzun doğası gereği hiç beklenmedik zamanlarda beklenmedik girişimler
  Yapabilirsiniz. Size göre aşk bir ritüeldir. Yeminler gösteriş acı çektirme ve güç
  gösterileri aşka eşlik eder ve onu bütünler. Aşk duygusu ruhumuza uzanan
  bir kendinden geçme halidir.Bu düşünceleriniz ve eylemlerinizin amacı romantizmin en uç noktasına erişmek ve orada olağanüstü aşkla birleşmektir. Durup dinlenme bilmeyen
  katı kurallara bağlı gelenekçi anlaşılması güç bir burca sahipsiniz ne yazik ki. Bu yüzden kolay anlaşılmıyorsunuz.

  Yay aşık olunca;

  Burcunuzun en onemli özelliği yansıtıcı karakteri. Bu nedenle sevdiğinize
  kendinizi beğendirmek için kesinlikle öznel davranışlardan yararlanıyorsunuz.
  Kıskançlık ise şüphesiz Yay ailesine özgü bir duygu. Bunu fazla açığa vurmanız
  ilişkilerinizi zedeliyor. Felsefeye olan düşkünlüğüz uzlaşmacı bir çerçevede.
  İlişkilerinizde koşulsuz sadakat bekliyorsunuz. Ancak siz aynı beklentiyi
  boşa çıkarıyorsunuz. Önümüzdeki günler size yeni heyecanlar keyifler ve
  samimi beraberlikler müjdeliyor. Olumlu bir döneme giriyorsunuz.

  Oğlak aşık olunca;

  Aşk gezegeniniz Ay'in etkisinde çalkantılı tutkulara yelken açıyorsunuz.
  Sizin aşklarınız dönemsel olduğu görülüyor. Ay'ın etkisinde yetişkin yaş.
  uygun derin ilişkilere gireceksiniz. Zodyak'in en duyarlı burçlarından biri olarak sevdiğinizde yeri gögü inletiyorsunuz. Kimi zaman kaprislerinizle sevgililerinizi bezdirseniz de
  aslında bu yönünüz beraberliklerinizin tuzu biberi. Önümüzdeki günlerde Saturn'ün sert etkisiyle duygusal yönünüzü biraz törpülemiş olacaksınız. İnişli çıkışlı ve heyecanlı birliktelikler bu dönemde tam size göre.

  Kova aşık olunca;

  Kuralların dışına çıkmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Zafer sarhoşluğu
  tabuları yıktığınızda iki katına çıkıyor. Ancak bu durumunuz uzun sürmüyor.
  Aşk gezegeniz olan Güneş idealist özelliklerinizi ön plana çıkartıyor. Zorluklar sizi bunaltıyor ve o çok değer verdiğiniz özgürlüğünüzle bir türlü bağdaşmıyor. Evliliğe sıcak bakmıyorsunuz ve serbest birliktelikleri tercih ediyorsunuz.
  Tensel bir tutkudan oluşan bu suç ortakluklaru birçok aşığınız olmasına
  neden oluyor. Çoklu ilişkileri aynı anda yaşamaktan vazgeçemiyorsunuz.

  Balık aşık olunca;

  Bir öncekini bitirmeden yeni bir maceraya başlayarak ve çok kolay bağlanarak duygusal ilişkilerinizde oldukça laubali bir tavır sergiliyorsunuz. Bu yaptığınız hiç uygarca değil. Tutku size hiç yabancı değil kendinizi zaman zaman kaptırıyorsunuz. Bağlanma ve kaçma gibi birbiriyle çelişkili iki seçenek arasında ne yapacağınızı bilemediğinizden yolunuzu şaşırıyorsunuz. Partnerinizde onda olmadığını gayet iyi bildiğiniz düzen pratik zeka detaycılık gibi özellikleri arıyorsunuz. Artık biraz toparlanmanın ve kararlı davranmanın çelişkilerden kurtulmanın zamanı gelmedi mi ?
  Konu YukseLL tarafından (07.09.13 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  SEZER
  Misafir

  Standart Cevap: Hangi Burçlar Aşık Olduğunda Ne Yapar?Aşık Burçlar Nasıl Davranırlar?

  Aslan aşık olunca;

  Büyük aşkınızı bekliyorsunuz. Duygusal yoğunluğun çok yükseldiği bir anda kendinize gelerek varlığınızın gerçek boyutuyla yüzleşebilirsiniz. İşin güç yani illa ki kendinize yüksek vasıfları olan bir sevgiliyi layık görmeniz ve böylesiyle tanışma zorunluluğu hissetmenizdir. Tanıştığınızda da ona layık olmak için bir dizi sınava girmeniz gerekeceğini bilmelisiniz.
  Size kur yapan ve çevrenizde pervane gibi dönen sıradan tiplere de pas verin. Aşık olduğunuzda gözleriniz parlıyor ve olumlu enerji saçmaya başlıyorsunuz. Bu sizin temel özelliğiniz.


  Büyük aşkı beklemekten sonunda evde kalıcam.

Benzer Konular

 1. Hangi burçlar birbirleriyle daha iyi anlaşıyor?
  YukseLL Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 05.03.14, 09:57
 2. Hangi burçlar sizi üzer?
  DERYA Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 04.06.12, 01:47
 3. Burçlar Aşık Olunca...
  BAHAR Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 12.12.10, 01:19
 4. Pasif burçlar ürkek ve utangaç burçlar
  YukseLL Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 24.02.10, 17:21
 5. Burçların Kadınları Nasıl Aşık Olur?
  DERYA Tarafından Astroloji ve Fal Dünyası Foruma
  Cevap: 11
  Son Mesaj: 03.02.10, 06:58

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •