Kepçe kulak Estetik Fiyatları 1500 tl den başlayarak 3000 tl ye kadar çıkmaktadır. Bu ameliyatların fiyatları yapılacak olan ameliyat tekniği göre değişkenlik göstermekle birlikte ,estetiği yapacak olan Cerrah a, ameliyatın yapılacağı hastaneye....vs… göre de fiyat değişmektedir.
Kulak estetiği fiyatları diğer ameliyatlarda olduğu gibi ameliyat tekniklerine ve hastanın durumuna göre de değişkinlik göstermektedir. Kulak ameliyatlarındaki farklardan biri bu kepçe kulak tedavisi operasyonlarının 6 yaşındaki çocuklara da uygulanıyor olmasıdır kulak organı sadece duyu organlarından biri olması değil farklı bir çok özellikleri ile ön plana çıkan bir organımızdır.
Kulaklar yaklaşık olarak 6 ila 7 yaşlarında ergin bir insanın kulakları ile eşit duruma gelmektedir. Kulaklar gelişimini diğer organlara göre çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaktadır.
kepçe kulak ameliyat ücretleri yapılan operasyonun tekniğine göre farklılık gösterir. kulak estetiği operasyonları lokal anestezi altında yapıldığında daha az zaman almakta ve operasyonlar daha kolay olmaktadır. böyle operasyonların fiyat aralığıda daha az seviyelerde seyredirken tüm ameliyatları bazen lokal anestezi altında yapmak mümkün olmuyor Genel anestizi altında yapılan ameliyatlar da ise ameliyatların maaliyetleri biraz daha masraflı hale gelmektedir.