+ Cevap (yorum) Yaz
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu

Rüyada yıkanmak görmek

YASAM VE İNSAN Kategorisi, Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Forumunda, Rüyada yıkanmak görmek Konusunu Görüntülüyorsunuz, Konu İçerigi Kısaca ->> Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir. Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Hiper Aktif Üye İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ad Soyad
  İNCİ K.
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Uye Numarası
  9
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  İstiridyeden
  Mesaj
  5.088
  Alınan Beğeni
  3
  Verilen bağeni
  0

  Standart Rüyada yıkanmak görmek

  Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir. Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir. Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir. Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir. Rüya sahibi genç ise bu rüya, platonik bir aşk yaşayacağı anl***** gelir. Rüyayı gören hamile bir kadınsa çocuğunu düşürme olasılığına dikkat çeker. Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise, hastalıktan kurtulur. Bazı tabirciler, umum yerlerde banyo yaptığını gören insan toplu olarak Allaha isyan edilen yerlere gidip gelmesine işaret eder. Rüyada görülen banyo, kötü görülen bir eve işaret eder. Bundan dolayı banyoa girdiğini gören kimse, kadın tarafından devamli olmayan bir üzüntüye düşer.

  Rüyada banyoya giren kimse sicak su ile yikandigini görse, bir kadın tarafından üzüntü ve kedere erişir yahut hasta olur. Bazı tabirciler, banyoda sicak su ile yikanmak iyidir. Banyo girdiğini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur. Banyoda oturacak bir yer edindigini gören kimse bir kadınla günah işler ve kötü isimle anilir. Rüyada bir banyo yaptığını gören kimse kötü ve çirkin fiillere veya zinaya yaklasir ve bu yaptiklari şeyler her tarata yayilir. Eğer banyo soguk ise akrabalari o kimseyle konuşma ve gidip gelmezler ve kendisi de onlardan faydalanamaz. banyo, soguk olursa rüya sahibinin fakir ve kazancı az olduğuna, murad ve arzu ettiği seyin eline geçmemesine işaret eder. Bir banyoa girdiğini gören kimsenin sitma olmasına işaret eder. Sicak bir hücreden sicak su içtigini yahut üzerine döktügünü yü da normal yikanma şekli dışında yikandigini görse, suyun sicakligi nispetinde üzüntü, kedere ve hastalığa işaret eder. Suyu ilik bir hücreden içtigini görse, sitmaya yakalanir. Soguk hücreden su içtigini gören kimse hastaligindan iyilesir. Bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, orada bulunan ve insanlarin kendisiyle düsüp kaltiklari bir kadına işaret eder. Kendisinin banyoda yikandigini gören kimseye düşmanindan bir üzüntü, bazen de bir hastalık isabet eder. Banyo yaptığını gören kimsenin ihtiyacı görülür. Banyo hapishane ve Cehenneme de işaret eder. Bazen banyo husumetii kimselerin evlerine işaret eder.

  Kötü kimselerden birisi kendisini banyoda yahut başka birisini banyoda görse, bununla beraber banyoda kötü bir şey de görmüsse o kimsenin amelinin kendisini cehenneme götürecegine işaret eder. Bir kimse kendisini fazla sicak bir yerden çok soguk bir yere çiktigini görse, iyilesir. Hasta olan kimse eğer yikansa yahut banyodan çiksa, hastaligi geçer, eğer hastaligi soguktan ise hastaligi fazlalasir ve kendisinden korkulur. Eğer yikanir ve giyinmesini adet edinmedigi beyaz elbise giyer ve layik olmayan bir şeye binerse, bu zaman yikanmasi elbisesi ve binegi onun cenazesinin yikanmasi, kefeni ve cesedidir. Eğer bu rüya kış günlerinde olursa, o kimseye felç hastaliginin gelmesinden korkulur. Ilik banyo ortasinda oturan kimsenin hastaliginin normal olmasına işaret eder. Rüyada banyoa giren kimse hasta olmayip ve hükümet kapısında da bir davasi ve ihtiyacının var olduğunu görse, hüküm lehine olur. Banyoin sicagi ve sogugundan yahut ayağınin kaymasindan yahut su saçilmasindan kendisine gelecek eziyet miktan, hüküm aleyhine olur. Banyo da terlemek üzüntü ve meşakkata ve hastalığa işaret eder. Eğer banyoa elbiseleri ile girerse bu üzüntü ve keder yabancilar veya ana, kız ve kız kardes gibi bazi mahremleri tarafından olur. Banyo ilim evine, camiye, çarsiya, günahkar için tevbeye. fakir için zenginlige ve hasta için sifaya işaret eder.

  Hasta olan bir kimsenin rüyada banyoa girip ilik su ile yikandigini görmesi, hastaliginin gitmesine işaret eder. Tabiatina uygun olmayan su ile yikanmasi üzüntü ve kedere, sıkıntı ve hastaliginin artmasına işaret eder. Saglam ve sihhatli olan bir kimse banyoda yikanip temizlenirse, kendisini hidayete götürecek bir ilme nail olur. Yahut borcunu öder. Eğer bekar ise evlenir. Fakir ise zengin olur. Bir kimse ölmüs birisini banyoda görse, eğer onun üzerinde eski elbise olsa ve avret yeride açik bulunsa o ölünün üzerinde borç olduğuna işaret eder. Güzel kumaşlardan elbise giymis yahut güzel koku sürünmüs olduğu halde ölünün banyodan çiktigini görmek, Allahü Tealanin o kimseyi affetmesine işaret eder. Rüyada çok sicaklik veya çok sogukluk gören kimseye, girecegi banyoda kendisi için bir tehlike olacağına işarettir. Erkeklerle kadınlari banyoda karisik olarak yikandiklarim görmek, adetlerin bozulmasina bidat ve süpheli şeylerin meydana gelmesine işaret eder. Rüyada banyo suyunun kan olduğunu ve halkın bu kani vücutlarina döktügünü gören kimse, oruçlu olduğu günü yer, yahut süpheli günlerde oruç tutar. Kaplica havuzlari banyoa girenin yakin ve akrabalaridir. Bazen de, banyo bekar için hanima, banyoin havuzlari esinin ailesi ve malına işaret eder. Banyoyu kendisine bannak edinen kimsenin, günah islemekte israr eden birisi olduğuna işaret eder.

  Banyoya girip yikandiktan sonra çiktigini gören kimse, haniminin üzüntüsünden veyahut borcundan kurtulur. Karanlık banyo hapistir. Rüya sahibi genç ise, platonik bir aşk yaşayacağı anlamında gelir. Sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak. Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme olasılığı var. Rüya sahibi genç ise, platonik bir aşk yaşayacağı anlamında gelir. Sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak. Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme olasılığı var.
  "Öyle anlar olur ki, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek yoluna devam eder insan; buna pes etmek değil; olgunlaşmak denilir."

 2. #2
  BAHAR
  Misafir

  Standart Rüyada yıkanmak görmek

  Rüyada yıkanmak, hastalık ve dertlerden sıyrılmaya, kulak yıkamak güzel, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Rüyada yıkanmak, hastalık ve dertlerden sıyrılmaya, kulak yıkamak güzel, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Rüyanızda yikanmak günahlarınizin affedildiğine yorumlanır. Berrak bir suyu olan göl veya nehirde yikanmak, sıkıntıdan kurtulacağınıza ve geçiminizin bol ve bereketli olacağına; bulanik suda yikanmak ise, bu rüyanin aksiyle tabir olunur. Bir başka rivayete göre de; rüyada yikanmak, mütedeyyin olmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada temiz bir suda yıkanmak; bütün sıkıntı, borç ve hastalıklardan kurtulmaya, kirli ve bulanık bir suda yıkanmak; sıkıntıya, üzüntüye, borçlanmaya ve hastalanmaya işarettir.

Benzer Konular

 1. Rüyada kel görmek
  BAHAR Tarafından Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 17.01.11, 03:48
 2. Rüyada diz görmek
  İNCİ Tarafından Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 26.10.10, 03:36
 3. Rüyada dam görmek
  İNCİ Tarafından Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 26.10.10, 02:10
 4. Rüyada bal görmek
  İNCİ Tarafından Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 23.09.10, 01:40
 5. Rüyada adet görmek görmek
  İNCİ Tarafından Rüya Tabirleri (Rüya Yorumları) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 20.09.10, 14:51

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •